Оставьте свой номер телефона и мы вам перезвоним!
Или наберите нас сами
+38 096 674 62 90 +38 096 387 62 12
Ремонт під ключ
Пропонуємо вам повний перелік робіт з оплатою «під ключ», виконаний кваліфікованою командою з великим досвідом успішних проектів.
Ремонт під ключ
Ремонт «під ключ» - це комплекс робіт, в який входять всі необхідні етапи ремонту для досягнення результату готовності квартири, приватного будинку або об'єкта комерції.

Наша команда протягом багатьох років виконує замовлення клієнтів і отримує гарні відзиви, дякуючи добросовісності і персональному підході до кожного замовника. Ми володіємо всіма необхідними навичками і спеціальним обладнанням, щоб виконати замовлення в термін і здати об'єктив повну готовність.
Перший етап в ремонті «під ключ» - це виїзд на об'єкт, виконання замірів і складання кошторису. Затверджуючи замовлення з клієнтом і підписуючи договір, ми зобов'язуємося виконати весь перелік послуг в оговорені терміни за фіксовану вартість.
Ми пропонуємо вам два види
пакетів ремонту «під ключ»:
Ремонт мінімальний
Будматеріали, штукатурка стін, монтаж сантехніки, монтаж електрики, шпаклівка стін і укосів, укладання плитки, монтаж натяжної стелі, поклейка шпалер, монтаж ламінату і плінтуса, монтаж сантехнічних приладів, монтаж електро-фурнітури, доставка матеріалу, підйом матеріалу, винесення сміття.
5000 грн / кв.м

Ремонт стандарт
Будматеріали, демонтаж стін, монтаж стін з газобетону, штукатурка стін, монтаж сантехніки, монтаж електрики, шпаклівка стін і укосів, укладання плитки, монтаж натяжної стелі, монтаж гіпсокартонної стелі, поклейка шпалер, монтаж ламінату і плінтуса, монтаж сантехнічних приладів, монтаж електро- фкрнітури, доставка матеріалу, підйом матеріалу, винесення сміття.
7000 грн / кв.м
Нашi переваги
Безкоштовний виїзд, виміри та складання кошторису
Підписання договору
Фіксовані ціни без підвищення
Ремонт під ключ
Залиште заявку
на розрахунок
кошторису
Заповніть форму
і ми з вами зв'яжемося
Більше послуг
© 2019 Домбров строй
Created by Pulls
Навігація
Контакти